Domov » Novice » Dve medalji za ptujski kickboks

Dve medalji za ptujski kickboks

Lara na EP
Na evropskem prvenstvu v kickboksu s San Sebastianu je bila prvo ime s strani Kluba borilnih veš?in Ptuj Lara Vuzem Vajda. Ta je tekmovala v point fightingu med mlajšimi kadetinjami do 47 kilogramov, kjer je v vseh nastopih pokazala dobre borbe. Dvanajstletna borka je v finalu proti nasprotnici bila ves ?as v prednosti, nato pa je njena italijanska nasprotnica najprej v zadnji sekundi borbe izena?ila in je nato v podaljšku tudi zmagala. Lara Vuzem Vajda je s srebrno medaljo osvojila lep uspeh. Ob mladi borbi si je iz ptujskega kluba bronasto medaljo priboril med mladinci do 69 kilogramov Timi Pungaršek, medtem ko so bili iz našega kluba ?lani slovenske reprezentance še Dejan Duh, Gašper Mlakar Valentin, Nina Duh, Timi Sitar in Patrik Šulek. V Španiji je nastopilo 44 reprezentantov, kateri so se na evropskem prvenstvu v kickboksu zelo izkazali, saj so skupno v vseh disciplinah za Slovenijo osvojili kar sedemnajst medalj.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 18. septembra 2015.)