Domov » Novice » Lokalni nogometni obračun dobila Drava

Lokalni nogometni obračun dobila Drava

Nogomet Drava - Podvinci 2015
14. krog vzhodne tretje lige je na Mestnem stadionu na Ptuju postregel z zanimivim lokalnim obra?unom med Dravo in Podvinci Betonarno Kuhar, ki so ga doma?i dobili s 3 : 2. Kakšnih 400 gledalcev je spremljalo odprto tekmo z obilico lepih priložnosti na obeh straneh. Nogometaši Drave so povedli v 21. minuti, ko je Nastja ?eh izvedel prosti strel z desne strani in gostujo?i obrambni igralci so žogo odbili le do Denisa Krajnca, ki jo je iz bližine poslal v gol. Podvin?ani so izena?ili osem minut kasneje, potem ko je Aljaž Sagadin poslal odli?en predložek z desne strani je Damir Zagoršek rutinirano iz petih metrov dosegel zadetek. V zadnji minut rednega dela je Drava povedla z 2 : 1, saj je odlito žogo v prazen gol poslal Aljaž Horvat. Takoj v za?etku drugega pol?asa je prišlo do izena?enja, pri katerem si je strelec Aleš Požegar v za?etku akcije pomagal z roko, nato pa je fantasti?no streljal s šestnajstih metrov. Odlo?ilni zadetek je iz enajstmetrovke dosegel Nastja ?eh v 69. minuti tekme. Obe ekipi iz Mestne ob?ine Ptuj sta prikazali na lokalnem obra?unu dobro nogometno predstavo, na kateri smo videli pet zadetkov, veliko priložnosti, borbenosti, teka in na koncu zmago doma?e ekipe Drave.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 23. marca 2015.)