Domov » Novice » Nov poraz ptujskih igralcev futsala

Nov poraz ptujskih igralcev futsala

Sedem zadetkov je padlo na obra?unu med Futsal clubom Hiša daril iz Ptuja in Mlinšami, Na koncu je na semaforju po štiridesetih minutah igre pisalo 3:4, kar je pomenilo, da je v doma?o mrežo padel en zadetek preve?. ?e gremo lepo po vrsti, naj omenimo, da se je prvi pol?as kon?al z 2:2 in zadetka za Ptuj?ane sta dala Matija Letonja in Timotej Kotnik. V nadaljevanju so si igralci Mlinš dali tudi avtogol za izena?enje na 3:3, a so dosegli 36. minuti še zadetek za 3:4 preko Marka Povšeta. Tako so se veselili zmage, medtem ko igralcem FC Ptuja v tej sezoni nikakor rezultatsko ne ste?e. V sedanjih sedmih tekmah so zbrali le šest to?k in so na osmem mestu lestvice v 2. slovenski futsal ligi. To je dale? od želja in napovedi, saj so v klubu upali, da bodo pri vrhu prvenstvene lestvice in da se bodo na koncu tekmovalne sezone tudi borili za mesta, ki vodijo v 1. slovensko futsal ligo.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 17. novembra 2017.)