Domov » Novice » Ptujske odbojkarice sezono končale na drugem mestu

Ptujske odbojkarice sezono končale na drugem mestu

Ptujske odbojkarice
Ženski Odbojkarski klub GM mobil Ptuj je v sezoni 2014/2015 igral v 2. slovenski odbojkarski ligi vzhod. Njihov cilj pred sezono je bil uvrstitev na mesta pri vrhu prvenstvene lestvice in to jim je tudi uspelo, saj so na koncu osvojile drugo mesto. Ptuj?anke so skozi oba dela sezone igrale zelo solidno in so na osemnajstih tekmah zbrale štirideset to?k. Statisti?no to pomeni, da so štirinajstkrat zmagale in štirikrat so izgubile. Za še boljše rezultate bi naše odbojkarice morale opraviti ve? treningov na teden, da bi bile bolje uigrane in bi bile tudi fizi?no bolje pripravljene. Ženski Odbojkarski klub GM mobil Ptuj je kljub pomanjkanju treningov zelo dobro odigral minulo sezono, v kateri so izpolnile zastavljene cilje, hkrati pa so na ve?ini tekem prikazala igre v skladu s pri?akovanji in njihovo kvaliteto.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 25. marca 2015.)