Domov » Novice » Ptujske rokometašice izgubile prvo domačo tekmo

Ptujske rokometašice izgubile prvo domačo tekmo

rokomet-aklimat-zalec
Kakšnih 100 gledalcev je v športni dvorani Osnovne šole Ljudski vrt spremljalo zelo izena?eno rokometno tekmo med ženskim Rokometnim klubom Aklimatom iz Ptuja in Zelenimi dolinami iz Žalca. V prvem pol?asu smo videli solidno igro obeh ekip v napadu in obrambi, kar se je rezultiralo skozi številke v 12:12. Drugi del je bil še rezultatsko poravnan do 42. minute, nakar so Žal?anke še bolj stisnile v obrambi in so uspešno z zadetki zaklju?ile nekaj napadov, kar jim je prineslo prednost dveh, treh zadetkov, ki so jih obdržale do konca, saj je po šestdesetih minutah igre bilo na semaforju 25:27. Ženski Rokometni klub Aklimat Ptuj je z zmago in porazom za?el novo sezono, v kateri upa na ?imboljše igre in rezultate v elitni slovenski rokometni ligi.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 30. septembra 2016.)