Domov » Novice » Ptujski strelci četrti v Ormožu

Ptujski strelci četrti v Ormožu

Strelska liga v Ormozu - Majda Rausl
Dvanajst ekip nastopa v 1. A slovenski strelski ligi z zra?no pištolo, ki so se v Osnovni šoli Ormož pomerile v 4. krogu za Pokal Slovenije. Po sto dvajsetih strelih treh tekmovalcev so bili tokrat najbolj natan?ni ?lani Strelskega društva Jože Keren?i? iz Miklavža pri Ormožu, ki so nastreljali 1137 krogov. ?lani Strelskega kluba Ptuj so bili ?etrti z rezultatom 1120 nastreljanih krogov. To po posameznikih v ptujski ekipi pomeni, da je Sašo Stojak nastreljal 379 krogov, Majda Raušl 373 krogov in Matija Poto?nik 368 krogov. Skupno je med posamezniki v Ormožu zmagal Blaž Kunšek, medtem ko je bil Sašo Stojak na koncu uvrš?en na deveto mesto. Ob tem je potrebno izpostaviti, da je Stojak zmagal med mladinci in da je ptujska mladinska ekipa osvojila skupno prvo mesto. Po 4. krogu tekmovanja za Pokal Slovenije je Strelska zveza Slovenije pripravila tudi trenutno stanje na lestvici in pri ?lanih je v streljanju z zra?no pištolo Strelski klub Ptuj trenutno na šestem mestu z ulovljivim zaostankom za drugouvrš?eno ekipo Strelskega društva Železniki, ki jih bodo lovili v zadnjih dveh krogih tekmovanja v sezoni 2014/2015.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 29. januarja 2015.)