Domov » Novice » Tilen Vidovič osmi v Evropi

Tilen Vidovič osmi v Evropi

Tilen na EP
Triindvajset kajakašev je bilo prijavljenih na evropskem prvenstvu med mlajšimi ?lani do 23 leta starosti v sprintu na 200 metrov, v katerem je tekmoval tudi Tilen Vidovi?. Ptuj?an je solidno nastopil v kvalifikacijah, kjer je bil petnajsti in z novim osebnim rekordom je bil drugi v drugem polfinalu ter se je tako uvrstil v finale A. To je bil tudi glavni cilj našega kajak sprinterja, ki je v finalu malo zamudil na startu, nato pa je z dobro frekvenco zavesljajev prišel na kon?no osmo mesto v Evropi. Po uspelem nastopu na evropskem prvenstvu v kajak sprintu v Plodivu ?akajo sedaj Tilna Vidovi?a kratke priprave in nato ob koncu meseca julija nastop na svetovnem prvenstvo v kajak sprintu na mirnih vodah za mladince in mlajše ?lane do 23 leta starosti v Minsku.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 20. julija 2016.)