Domov » Novice » Izobraževanje » 60 korakov Osnovne šole Ljudski vrt

60 korakov Osnovne šole Ljudski vrt


Na Osnovni šoli Ljudski vrt je bilo prejšnji teden pestro dogajanje ob 60 letnici šole. Za učence so pripravili predstavitev poklicev, naravoslovni dan, ogled Planetarija, posebno razstavo, potopisno predavanje in osrednjo prireditev ob prazniku šole. V športni dvorani Osnovne šole Ljudski vrt pa so učenci in učitelj pripravili glavno prireditev ob okrogli obletnici šole z naslovom 60 korakov naše šole. Na tej prireditvi so se predstavili učenci OŠ Ljudski vrt, plesne šole Samba in Glasbene šole Karol Pahor Ptuj, ki so skozi glasbo, ples in gimnastiko predstavili šestdesetletno obdobje skozi glasbo. Ob tej prireditvi so učenci s pomočjo učiteljev naredili posebno razstavo z naslovom Zgodovina naše šole v 60 korakih. Na njej so na kratko opisali vsako šolsko leto in dodali so številne zanimive fotografije. V dvorani Osnovne šole Ljudski vrt se je jubileju zbralo veliko gledalcev, ki so spremljali sproščeno in zabavno osrednjo prireditev ob dnevu šole.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 14. marca 2018.)

Na vrh