Domov » Novice » Pokal Terme Ptuj 2015

Pokal Terme Ptuj 2015

Plavalni miting na Ptuju 2015
Plavalni klub Terme Ptuj je pripravil 11. mednarodni plavalni miting Pokal Terme Ptuj 2015. To tekmovanje je zaznamovalo dobra organizacija, množi?na udeležba plavalcev, številni odli?ni rezultati in žal tudi bolj kislo mrzlo vreme. Za Pokal Terme Ptuj sta štela dva najboljša rezultata. Na tretjem mestu v tem tekmovanju je bil Peter John Stevens, na drugem mestu Nastja Govejšek in na prvem mestu Anja Klinar. Plavalni klub Terme Ptuj je imel na startni listi šestnajst tekmovalcev. Ti so skupno osvojili devet medalj in kar osem jih je v mlajših starostnih kategorijah osvojila Sara Lampret. Prvo ime ptujskega plavanja v zadnjih letih je Lora Grobelšek, ki je med ?lanicami tokrat slavila na 50 metrov hrbtno. Na 11. mednarodnem plavalnem mitingu Pokal Terme Ptuj 2015 so plavalci in plavalke v vseh starostnih skupinah opravili nekaj manj kot tiso? startov, kar je podatek, ki uvrš?a ptujski miting med najbolj množi?na enodnevna plavalna tekmovanja v Sloveniji.

(Objavljeno v oddaji ptujska kronika, dne 20. maja 2015.)