Domov » Novice » Zimska služba Javnih služb Ptuj je pripravljena

Zimska služba Javnih služb Ptuj je pripravljena


Enote zimske službe Javnih služb Ptuj, ki v zimskih mesecih skrbijo za nemoten potek prometa v naši občini, so v pripravljenosti od 15. novembra do 15. marca. Zimska služba v naši občini obsega čiščenje in posip na 264 km cest in javnih poti, 90 km pločnikov in okrog 35.000 m2 pohodnih površin. Ob tem Javne službe Ptuj izvajajo zimsko službo tudi za individualne naročnike Na zimske razmere so Javne služb Ptuj dobro pripravljene in ceste podjetje pluži tudi z podizvajalci, v starem mestnem jedru imajo nastavljenih 50 solnikov, sneg pa odstranjujejo s specializiranimi, ožjimi vozili, v pripravljenosti za ročni odmet snega pa je 25 delavcev Javnih služb Ptuj.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 22. novembra 2019.)

Na vrh