Domov » Novice » Jesenski del v nogometnih ligah

Jesenski del v nogometnih ligah

MNZ Ptuj
V vseh tekmovanj od Prve lige Telekom Slovenije do 2. razreda so v jesenskem delu leta 2014/2015 nastopale ekipe iz Medob?inske nogometne zveze Ptuj. Ve?ina izmed njih jih je bila uspešnih in v najvišjem razredu tekmovanja je bil ?lan ptujske zveze Nogometni klub Zavr?. Ta je zaradi prenove svojega stadiona v tem delu tekmovanja nastopal na Mestnem stadionu na Ptuju in je po 20. odigranih krogih zasedel solidno peto mesto z osvojenimi 29. to?kami. V 2. slovenski nogometni ligi igra Aluminij, ki ima mlado ekipo, katera je prvi del tekmovanja, kljub višjim ciljem kon?al na petem mestu. Medob?inska nogometna zveza Ptuj ima v severni tretji ligi tri svoje klube in za nas sta najbolj zanimiva kluba iz Mestne ob?ine Ptuj Drava in Podvinci. Prvaki Super lige so nogometaši Gere?je vasi, 1. razreda Tržec in 2. razreda Grajena. Ob ?lanskih tekmovanjih v Medob?inski nogometni zvezi Ptuj organizirajo tudi tekmovanja v vseh mlajših selekcijah, prav tako pa podpirajo delovanja naših dveh ženskih nogometnih sredin v Dornavi in na Ptuju.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 12. decembra 2014.)