Domov » Novice » Peti naslov prvakov za ptujske boksarje

Peti naslov prvakov za ptujske boksarje

BK Ring - DP
Boks klub Koper je pripravil šesti krog tekmovanja v slovenski boksarski ligi, v katerem je bilo na sporedu rekordnih petindvajset dvobojev. V osmih so imeli svoje predstavnike ?lani Boks kluba Ring, ki so zabeležili polovi?en uspeh štiri zmage in štiri poraze. Ptujski boksarji so v sezoni 2014/2015 odli?no nastopali na vseh ligaških tekmovanjih in so stopnjevali svojo pripravljenost ter rezultate. Po šestih krogih je bil vrstni red tretje mesto Boks klub Knockout Ljubljana, drugo mesto Železni?arski boksarski klub Maribor in prvo mesto Boks klub Ring, ki je tako osvojil peti naslov državnih ligaških prvakov. Ptuj?ani so z novim naslovom ekipnih ligaških državnih prvakov dosegel nov velik uspeh in po tem so se boksarji in boksarke že osredoto?ili na naslednji cilj, ki je usmerjen na nastop na državnem prvenstvo. To tekmovanje bo potekalo v tretjem vikendu meseca aprila na Ptuju.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 31. marca 2015.)