Domov » Novice » Poraz nogometašev Drave proti Fužinarju

Poraz nogometašev Drave proti Fužinarju

2. krog 2. slovenske nogometne lige je v soboto prinesel obračun med Dravo in Fužinarjem. Zmage so se z rezultatom 3:2 veselili gostje iz Raven na Koroškem.

Na stadionu v Športnem parku v Zavrču so igralci Drave in Fužinarja prikazali všečno nogometno predstavo, v kateri smo videli pet zadetkov. Gostje iz Raven so povedli v 13. minuti, ko je Žan Florjanc s predložkom presenetil vratarja Aneja Milića. V drugem polčasu je za Ptujčane po podaji z leve strani izenačil Matic Marcius. Na 2:1 za Dravo je povišal s strelom z roba kazenskega prostora Samuel Nelson. Za izenačenje Fužinarja je z evrogolom poskrbel iz prostega strela Matej Potokar. Korošci pa so piko na i za zmago z rezultatom 3:2 postavili z zadetkom Tadeja Trdine.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 19. avgusta 2020.)