Domov » Novice » Poraz ptujskih rokometašic s Krko

Poraz ptujskih rokometašic s Krko

Otvoritvena tekma 1. državne rokometne lige za ženske je prinesla v športni dvorani Ljudski vrt atraktivno tekmo med Ptujem in Krko. V prvem polčasu so rokometašice iz Novega mesta bile večinoma časa v manjši prednosti in so ta del dobile za zadetek s 16:15, medtem ko so v drugem polčasu strnile vrste v obrambi, razbranila se je njihova vratarka in dosegle so kar nekaj lahkih zadetkov za zmago z rezultatom 34:27. Za nekatere mlade ptujske igralke je bila tekma proti Krki prva v njihovi članski karieri in si jo bodo iz tega vidika zapomnile za vse življenje. Nekateri gledalci pa si bodo tekmo zapomnili tudi po obisku kar dveh zdravstvenih inšpektoric in po dejstvu, da so si zaradi varnosti tekmo ogledali z zaščitnimi maskami.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 11. septembra 2020.)