Domov » Novice » Ptujske rokometašice z zmago končale drugo tretjino prvenstva

Ptujske rokometašice z zmago končale drugo tretjino prvenstva

Ptujske rokometasice
14. krog 1. B slovenske rokometne lige za ženske je predstavljal zaklju?ek druge tretjine rednega dela prvenstva in v njem sta se pomerili ekipi Tenzorja DP Logika in Adria Trasporta. Ptuj?anke so takoj pokazale, da so kvalitetnejša ekipa in so si že ob koncu prvega pol?asa priigrale deset zadetkov prednosti. Najve?ji plus so si ustvarile v petinštirideseti minuti tekme, ko so vodile s 30:15, medtem ko je bil kon?ni rezultat 33:20. V doma?i vrti je bila tokrat najbolj razpoložena Mateja Selinšek, ki je dosegla sedem zadetkov. Tako je ženski Rokometni klub Tenzor DP Logik vpisal proti Logat?ankam šesto prvenstveno zmago, medtem ko imajo v svojo statistiko vpisana še dva neodlo?ena rezultata in štiri poraze. Trenutno se ptujske rokometašice nahajajo na ?etrtem mestu prvenstvene lestvice v 1. B slovenski rokometni ligi in njihov cilj v zadnji tretjini rednega dela je, da se bodo uvrstile v kon?nico tekmovanja med najboljše štiri ekipe.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 19. januarja 2015.)