Domov » Novice » Ptujski futsalerji poraženi od Dobovca

Ptujski futsalerji poraženi od Dobovca

8. krog 1. slovenske futsal lige je v športni dvorani Ljudski vrt postregel z derbijem kroga z do sedaj še neporaženima ekipama Futsal clubom Hiša daril iz Ptuja in Futsal klubom Dobovcem. Slednji so po zadetkih Žige Čeha, Klemna Duščaka, Kristjana Čujeca in Vedrana Matoševića prišli do vodstva s 4:0. Ptujčani so v zadnjih desetih minutah zaigrali na vse ali nič in so po zadetkih Thomasa Pihlerja in Jeremya Bukovca znižali rezultat na 4:2. V zadnjih dveh minutah tekme sta za Dobovec končni rezultat 6:2 z zadetkoma postavila Vedran Matošević in Luka Perič. FC Hiša daril Ptuj ima letos novo kvalitetno ekipo, ki je odlično pričela prvenstvo, saj je nanizala sedem zmag in je v zadnjem krogu klonila proti Dobovcu.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 25. novembra 2020.)