Domov » Novice » Uspešni mladi ptujski tekmovalci v kickboksu

Uspešni mladi ptujski tekmovalci v kickboksu

Klub borilnih veščin Ptuj je ena najuspešnejših športnih sredin na Ptuju. To trditev so potrdili z osvojeno bronasto medaljo tudi na minulem svetovnem prvenstvu v kickboksu v Italiji. Največji uspeh je dosegel Nik Grobelnik Jamšek, ki je v kategoriji do 42 kg med starejšimi kadeti v disciplini light contact osvojil tretje mesto. Na tekmovališču je imel precej smole med mladinci do 79 kilogramov Patrik Šulek, ki e na koncu zasedel peto mesto. Prav tako peta je bila v Italiji med mladinkami do 55 kilogramov Lara Vuzem Vajda. Tilen Repina je tokrat prvič nastopal med starejšimi kadeti in si je kljub porazu v 1. kolu tekmovanja dal visoko oceno za njegov nastop. Na svetovnem prvenstvu v kickboksu je pod vodstvom predsednika Kickboxing zveze Slovenije Vladimirja Sitar sodelovalo 41 članic in članov iz klubov iz vse Slovenije, ki so skupno v Italiji osvojili dvajset medalj in od teh šest zlatih medalj.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 3. oktobra 2018.)