Spored

  • Danes
  • Jutri
  • 21. April, 2014
  • 22. April, 2014
  • 23. April, 2014
  • 24. April, 2014
  • 25. April, 2014
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 9:20
    Kuhinjica – pon.
  • 9:40
    Modro – pon.
  • 10:10
    Šola, da se ti zrola
  • 10:55
    Glasbena 8 (slo lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 11:25
    Zemlja in mi, 26. oddaja – pon.
  • 12:00
    Ptujska kronika
  • 12:20
    Široko oko, 27. oddaja – pon.
  • 12:40
    Glasbeni predah
  • 13:00
    Pregled tedna
  • 13:20
    Povabilo na kavo – pon. (D.Levanič)
  • 14:10
    Regi TV Ormož – pon.
  • 15:00
    Info kanal
  • 16:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 16:35
    Kuhinjica
  • 17:00
    Film Campus: Kosmata ljubezen – pon.
  • 17:15
    Ptujske odrske deske, 18. oddaja – pon.
  • 18:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 18:20
    Čista umetnost, 30. oddaja – pon.
  • 19:00
    Pregled tedna
  • 19:25
    Glasbena 8 (tuja lestvica), 21. oddaja – pon.
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Med zemljo in nebom – otvoritvena razstava slikarskih del Feliksa Frühaufa
  • 21:20
    Tri – avtorski projekt Božene Krivec – pon.
  • 22:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 22:20
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 9:20
    Kuhinjica – pon.
  • 9:45
    Modro – pon.
  • 10:15
    Šola, da se ti zrola – pon.
  • 11:00
    Glasbena 8 (tuja lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 11:30
    Info kanal
  • 13:15
    Zemlja in mi, 26. oddaja – pon.
  • 13:50
    Mir in dobro
  • 14:00
    Gostilna »Pri Francet«,76. oddaja
  • 15:00
    Info kanal
  • 16:15
    Glasbeni predah
  • 16:30
    Kuhinjica
  • 17:30
    Info kanal
  • 18:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 18:20
    Po zdravje, 11.oddaja -pon.
  • 18:50
    Glasbeni predah
  • 19:00
    Pregled tedna – pon.
  • 19:20
    Film Campus: Sladic ne maram preveč – pon.
  • 19:25
    Glasbena 8 (slo lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Ptujske odrske deske, 18. oddaja – pon.
  • 20:50
    Povabilo na kavo (D.Levanič) – pon.
  • 21:40
    Motoscena – 30. oddaja – pon.
  • 22:00
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Dnevnik TV Maribor – pon.
  • 9:25
    Kuhinjica – pon.
  • 10:05
    Info kanal
  • 10:55
    Glasbena 8 (slo lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 11:30
    Modro – pon.
  • 12:15
    Info kanal
  • 15:45
    Glasbeni predah
  • 16:00
    Pomurski tednik
  • 16:35
    Kuhinjica
  • 17:00
    Široko oko, 27. oddaja – pon.
  • 17:20
    Film Campus: Puščica v srce – pon.
  • 17:30
    Pregled tedna – pon.
  • 17:50
    Povabilo na kavo – pon. (D.Levanič)
  • 18:40
    To bo moj poklic – Gastronom, hotelir in turistični tehnik – pon.
  • 19:10
    Film od blizu: Ustvarjalna blokada – pon.
  • 19:20
    Film Gimnazija Ptuj – pon.
  • 19:25
    Glasbena 8 (tuja lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Zeleno, 9.oddaja -pon.
  • 20:50
    Šport(no), 26. oddaja – pon – pon.
  • 21:20
    Motoscena, 30.oddaja- pon.
  • 21:50
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Dnevnik TV Maribor – pon.
  • 9:25
    Kuhinjica – pon.
  • 10:05
    Info kanal
  • 10:25
    Po zdravje, 11. oddaja – pon.
  • 10:55
    Glasbena 8 (tuja lestvica),21. oddaja-pon.
  • 11:30
    Modro – pon.
  • 12:00
    Ptujska kronika
  • 12:20
    Zeleno, 9. oddaja – pon.
  • 12:45
    Info kanal
  • 13:00
    Pomurski tednik – pon.
  • 13:30
    Info kanal
  • 16:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 16:35
    Kuhinjica
  • 17:00
    Šport(no) – 26. oddaja-pon.
  • 17:30
    Samoa – zibelka Polinezije – pon.
  • 18:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 18:35
    Motoscena – 30.oddaja
  • 19:00
    Film Campus: Babica- pon.
  • 19:10
    Rojstvo novega življenja – pon.
  • 19:25
    Glasbena 8 (slo lestvica), 21. oddaja- pon.
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Povabilo na kavo (D.Levanič) – pon.
  • 21:10
    Ptujske odrske deske – 18. oddaja – pon.
  • 22:00
    Ptujska kronika
  • 22:20
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Dnevnik TV Maribor – pon.
  • 9:25
    Kuhinjica – pon.
  • 9:50
    Glasbeni predah
  • 10:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 10:20
    Info kanal
  • 10:55
    Glasbena 8 (slo lestvica), 21. oddaja – pon.
  • 11:30
    Modro – pon.
  • 11:55
    Info kanal
  • 14:00
    Gostilna »Pri Francet«, 76. oddaja – pon.
  • 15:00
    Info kanal
  • 16:30
    Kuhinjica
  • 17:00
    Čista umetnost – 30. oddaja
  • 17:20
    To bo moj poklic: Gastronom, hotelir in turistični tehnik – pon.
  • 18:00
    Povabilo na kavo (Jana Dobrijević, Aleš Meglič)
  • 18:50
    Mini portret – Čuki 25 let – pon.
  • 19:25
    Glasbena 8 (tuja lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Po zdravje, 11. oddaja
  • 20:55
    Čista umetnost, 30. oddaja – pon.
  • 21:20
    Motoscena, 30. oddaja – pon.
  • 21:45
    Regi TV Gorišnica
  • 22:55
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Dnevnik TV Maribor – pon.
  • 9:25
    Kuhinjica – pon.
  • 10:05
    Info kanal
  • 10:30
    Motoscena, 30. oddaje – pon.
  • 10:55
    Glasbena 8 (tuja lestvica ), 21. oddaja – pon.
  • 11:30
    Modro – pon.
  • 12:00
    Ptujska kronika
  • 12:35
    Info kanal
  • 13:20
    Povabilo na kavo (J.Dobrijević, A.Meglič) – pon.
  • 14:15
    Šola, da se ti zrola – pon.
  • 15:00
    Info kanal
  • 16:00
    Ptujska kronika
  • 16:20
    Glasbeni predah
  • 16:30
    Kuhinjica
  • 17:00
    Široko oko, 27. oddaja – pon.
  • 17:35
    Zeleno, 9. oddaja – pon.
  • 18:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 18:20
    Športno 26. oddaja – pon.
  • 19:00
    Po zdravje, 11.oddaja – pon.
  • 19:30
    Varnos in mobilnost za vse- pon.
  • 19:45
    Glasbeni predah
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Glasbena 8 (slo lestvica ), 22. oddaja – PREMIERA
  • 20:55
    Čista umetnost, 30. oddaja – pon.
  • 21:15
    Zemlja in mi, 26.oddaja – pon.
  • 21:50
    Film Campus: Orfej – pon.
  • 22:00
    Ptujska kronika
  • 22:20
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
Na vrh