Spored

  • Danes
  • Jutri
  • 27. April, 2014
  • 28. April, 2014
  • 29. April, 2014
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Dnevnik TV Maribor – pon.
  • 9:25
    Kuhinjica – pon.
  • 9:50
    Glasbeni predah
  • 10:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 10:35
    Info kanal
  • 10:55
    Glasbena 8 (slo lestvica) 22. oddaja.- pon.
  • 11:30
    Modro – pon.
  • 12:00
    Regi TV Ormož
  • 13:00
    Info kanal
  • 14:15
    Info kanal
  • 16:30
    Kuhinjica
  • 17:10
    Povabilo na kavo – pon. (J.Dobrijević, A,Meglič)
  • 18:15
    Motoscena, 30. oddaja – pon.
  • 18:35
    To bo moj poklic: Gastronom, hotelir in turistični tehnik – pon.
  • 19:10
    Film Gimnazija Ptuj – pon.
  • 19:15
    Film Campus: Kot doma – pon.
  • 19:25
    Glasbena 8 (tuja lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Široko oko, 28. oddaja
  • 20:45
    Ptujske odrske deske, 19. oddaja
  • 21:20
    Čista umetnost, 30. oddaja – pon.
  • 21:40
    Motoscena, 30. oddaja – pon.
  • 22:00
    Regi TV Gorišnica – pon.
  • 23:00
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 9:20
    Kuhinjica – pon.
  • 9:40
    Modro – pon.
  • 10:10
    Šola, da se ti zrola
  • 10:55
    Glasbena 8 (tuja lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 11:25
    Zemlja in mi, 27. oddaja – pon.
  • 12:00
    Ptujska kronika
  • 12:20
    Široko oko, 28. oddaja – pon.
  • 12:40
    Glasbeni predah
  • 13:00
    Pregled tedna
  • 13:20
    Povabilo na kavo – pon. (J.Dobrijević, A.Meglič)
  • 14:00
    Regi TV Ormož – pon.
  • 15:00
    Info kanal
  • 16:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 16:35
    Kuhinjica
  • 17:00
    Varnost in mobilnost za vse- pon.
  • 17:15
    Ptujske odrske deske, 19. oddaja – pon.
  • 18:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 18:20
    Čista umetnost, 30. oddaja – pon.
  • 19:00
    Pregled tedna
  • 19:25
    Glasbena 8 (slo lestvica), 22. oddaja – pon.
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Koncert Soroptimistk 2014 – pon.
  • 22:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 22:20
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 9:20
    Kuhinjica – pon.
  • 9:45
    Modro – pon.
  • 10:15
    Šola, da se ti zrola – pon.
  • 11:00
    Glasbena 8 (slo lestvica) 22. oddaja – pon.
  • 11:30
    Info kanal
  • 13:15
    Zemlja in mi, 27. oddaja – pon.
  • 13:50
    Mir in dobro
  • 14:00
    Gostilna »Pri Francet«,77. oddaja
  • 15:00
    Info kanal
  • 16:15
    Glasbeni predah
  • 16:30
    Kuhinjica
  • 17:30
    Info kanal
  • 18:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 18:20
    Po zdravje, 11.oddaja -pon.
  • 18:50
    Glasbeni predah
  • 19:00
    Pregled tedna – pon.
  • 19:20
    Film od blizu: Polovica mene – pon.
  • 19:25
    Glasbena 8 (tuja lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Ptujske odrske deske, 19. oddaja – pon.
  • 21:00
    Povabilo na kavo (J.Dobrijević, A.Meglič) – pon.
  • 21:40
    Motoscena – 30. oddaja – pon.
  • 22:00
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
  • 9:00
    Dnevnik TV Maribor – pon.
  • 9:25
    Kuhinjica – pon.
  • 10:05
    Info kanal
  • 10:55
    Glasbena 8 (tuja lestvica) 21. oddaja – pon.
  • 11:30
    Modro – pon.
  • 12:15
    Info kanal
  • 15:45
    Glasbeni predah
  • 16:00
    Pomurski tednik
  • 16:35
    Kuhinjica
  • 17:00
    Široko oko, 28. oddaja – pon.
  • 17:20
    Glasbeni predah
  • 17:30
    Pregled tedna – pon.
  • 17:50
    Povabilo na kavo – pon. (J.Dobrijević, A.Meglič)
  • 18:30
    To bo moj poklic – Vinski svetovalec in barmen – pon.
  • 19:00
    Brazilija na slovenski način – pon.
  • 19:30
    Glasbena 8 (slo lestvica) 22. oddaja – pon.
  • 20:00
    Ptujska kronika – pon.
  • 20:20
    Zeleno, 9.oddaja -pon.
  • 20:40
    Šport(no), 26. oddaja – pon – pon.
  • 21:10
    Motoscena, 30.oddaja- pon.
  • 21:45
    Glasbeni predah
  • 22:00
    Info kanal
  • 0:00
    Info kanal
Na vrh