Na Ptuju so Norvežanke premagale Slovenke
Na Mestnem stadionu na Ptuju je bil nogometni praznik oziroma spremljali smo nogometno tekmo članskih ženskih reprezentanc Slovenije in Norveške. Vsaj kakšnih 800 gledalcev je ustvarilo dobro vzdušje na obračunu, na katerem so bile nekoliko boljše v igri Skandinavke in so na svoj konto vpisale nove tri točke v kvalifikacijski skupini A4 za nastop na svetovnem prvenstvu v nogometu. Gostje, ki so imele večino ...
Preberi več ›