Stranke, liste in kandidati v osmi volilni enoti Ptuj – Petv
Domov » Novice » Stranke, liste in kandidati v osmi volilni enoti Ptuj

Stranke, liste in kandidati v osmi volilni enoti Ptuj


1. Slovenska nacionalna stranka – SNS
Dejan Horvat (VO Ptuj 1)
Bojan Sabotin (VO Ptuj 2)
Melissa Pipenbacher (VO Ptuj 3)

2. Vesna – zelena stranka
Nejc Herjavec (VO Ptuj 1)
Mihael Jazbinšek (VO Ptuj 2)
Nika Pušič (VO Ptuj 3)

3. Državljansko gibanje Resni.ca
Slavko Moharič (VO Ptuj 1)
Sergej Ivanuša (VO Ptuj 2)
Martina Haring (VO Ptuj 3)

4. DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije
Nada Pukšič (VO Ptuj 1)
Marta Tušek (VO Ptuj 2)
Albert Peter Fras (VO Ptuj 3)

5. Povežimo Slovenijo (Konkretno, Zeleni, SLS, NLS, NS)
Andrej Čuš (VO Ptuj 1)
Sergeja Puppis Freebairn (VO Ptuj 2)
Ivan Brodnjak (VO Ptuj 3)

6. Piratska stranka Slovenije
Marko Pušnik (VO Ptuj 1)
Marko Pušnik (VO Ptuj 2)
Rok Hrabar (VO Ptuj 3)

7. ZOS – Zavezništvo osvobodimo Slovenijo (skupna lista Gibanja Zedinjena Slovenija – ZSi in Stranke Slovenskega naroda – SSN)
Alojz Kojzek (VO Ptuj 1)
Alojz Kojzek (VO Ptuj 2)
Marjeta Kodrič (VO Ptuj 3)

8. Slovenska demokratska stranka – SDS
Jožef Lenart (VO Ptuj 1)
Nuša Vrabl Ferenčič (VO Ptuj 2)
Suzana Lep Šimenko (VO Ptuj 3)

9. Levica
Rok Leban (VO Ptuj 1)
Boštjan Koražija (VO Ptuj 2)
Lina Habjanič (VO Ptuj 3)

10. Gibanje Svoboda
Ljudmila Grabar (VO Ptuj 1)
Dejan Zavec (VO Ptuj 2)
Bernardka Jurič (VO Ptuj 3)

11. Naša prihodnost in Dobra država
Sara Tanšek (VO Ptuj 1)
Simona Mauko (VO Ptuj 2)
Sara Tanšek (VO Ptuj 3)

12. Socialni demokrati – SD
Brigita Tetičkovič (VO Ptuj 1)
Vlasta Stojak (VO Ptuj 2)
Slavko Krajnc (VO Ptuj 3)

13. Lista Borisa Popoviča – Digitalizirajmo Slovenijo
Lista v tej enoti nima kandidatov.

14. Nova Slovenija – Krščanski demokrati
Špela Hojnik (VO Ptuj 1)
Peter Pribožič (VO Ptuj 2)
Peter Feguš (VO Ptuj 3)

15. Za ljudstvo Slovenije – ZLS
Radko Hriberšek (VO Ptuj 1)
Jelena Novak (VO Ptuj 2)
Karmen Ivančič (VO Ptuj 3)

16. Stranka Alenke Bratušek
Darko Jazbec (VO Ptuj 1)
Maks Ferk (VO Ptuj 2)
Milan Feguš (VO Ptuj 3)

17. Domovinska liga – DOM
Timotej Rebolj Mubi (VO Ptuj 1)
Timotej Rebolj Mubi (VO Ptuj 2)
Marija Behek (VO Ptuj 3)

18. Lista Marjana Šarca – LMŠ
Tereza Vidovič (VO Ptuj 1)
Silva Razlag (VO Ptuj 2)
Gorazd Ladinek (VO Ptuj 3)

19. Nestrankarska ljudska lista gibanja Zdrava družba
Robert Križanič (VO Ptuj 1)
Tamara Peklar Korošec (VO Ptuj 2)
Tomislav Kirbiš (VO Ptuj 3)

20. Naša dežela dr. Aleksandre Pivec
Branko Goričan (VO Ptuj 1)
Mitja Lah (VO Ptuj 2)
Izidor Štajnberger (VO Ptuj 3)

Na vrh