Domov » Novice » Državno prvenstvo v streljanju

Državno prvenstvo v streljanju

Drzavno prvenstvo v streljanju
Vrhunec prvega dela tekmovalnega leta 2014 za ve?ino najboljših slovenskih strelcev in strelk predstavlja nastop na državnem prvenstvu v streljanju z zra?nim orožjem. Na njem je v razli?nih starostnih kategorijah nastopil Strelski klub Ptuj, katerega tekmovalci so se izkazali predvsem v streljanju z zra?no pištolo. Prvo ime v Laškem je bil Sašo Stojak, ki je postal državni mladinski prvak v streljanju z zra?no pištolo. Pri ?lanih je bil iz ptujskega kluba najboljši Matija Poto?nik, ki je bil osmi. V ženski konkurenci je bila Majda Raušl tokrat uvrš?ena na nehvaležno ?etrto mesto. Na 23. državnem prvenstvu v streljanju z zra?nim orožjem v Laškem je Strelski klub Ptuj skupno osvojil tri medalje, prav tako pa je med posamezniki in ekipami zabeležil še nekaj odli?nih uvrstitev.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 17. aprila 2014.)