Domov » Novice » Lazar in Jabločnikova državna prvaka v boksu

Lazar in Jabločnikova državna prvaka v boksu

Denis Lazar - drzavni prvak v boksu
V športni dvorani Gimnazije Ptuj sta Boksarska zveza Slovenije in Boks klub Ring izvedla tridnevno državno prvenstvo v boksu za leto 2014. Tekmovanje je potekalo za starostne skupine school boysov, kadetov, mladincev in ?lanov. Skupno je bilo prijavljenih dvaindevetdeset boksarjev in boksark iz dvajsetih slovenskih klubov, ki so se za državne naslove pomerili v triinštiridesetih dvobojih. Boks klub Ring Ptuj je imel pet finalistov in je osvojil dva naslova državnega prvaka. V kategorijo do 81 kilogramov je zmagal Denis Lazar, medtem ko si je v ženski konkurenci priboksala naslov prvakinje Anja Jablo?nik. Iz Boks kluba Ring Ptuj so druga mesta osvojili Aljaž Cajnko, Monika Boži?ko in Aleš Kujavec, medtem ko sta tretja bila Marcel Gojkošek in Nejc Nedeljko. Iz Boks kluba Legionar Ptuj je bil drugi Tomi Loren?i?, tretji pa so bili Peter Pravdi?, Anej Turniški in David Kramberger.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 10. aprila 2014.)