Domov » Novice » Nogometaši Drave so premagali Triglav

Nogometaši Drave so premagali Triglav

V športnem parku v Zavrču je na dvoboju 12. kroga 2. slovenske nogometne lige bila Drava izrazito boljša od Triglava. Ptujčani so si ustvarili kar nekaj dobrih priložnosti, medtem ko so si Kranjčani ustvarili le dve pravi priložnosti za zadetek. Edini zadetek so gledalci videli tik pred koncem prvega polčasa v 44. minuti, ko je dolgo akcijo zaključil Antonio Đurić. S tem zadetkom je Drava zmagala z 1:0 in modri so prišli šele do tretje zmage v tem prvenstvu. Z novimi tremi točkami in skupno z desetimi točkami se je Drava pomaknila na 12. mesto prvenstvene lestvice. Število osvojenih točk in mesto je slabše kot so pričakovali v ptujski nogometni ekipi, v kateri imajo še veliko manevrskega prostora za napredek v igri in za napredek na drugoligaški prvenstveni lestvici.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 21. oktobra 2020.)