Domov » Novice » Poraz rokometašev Drave proti Kočevju

Poraz rokometašev Drave proti Kočevju

Črno-belo zgodbo je prinesel rokometni obračun med Dravo in Kočevjem. Za Ptujčane je bil črn prvi polčas, saj so jih gostje povsem nadigrali in so prišli do neulovljive prednosti 16:6. Bel je bil drugi polčas, saj so domačini bolje zaigrali v obrambi, odlično je branil vratar Domen Škorc in zadevali so tudi v napadu, kar je pomenilo, da so se Dravaši približali na štiri zadetke zaostanka in tekma se je končala z rezultatom 24:19 za Kočevje. Start v novo sezono 2021/2022 v 2. državni rokometni ligi ni bil po načrtih ptujskih rokometašev, saj so zabeležili tri poraze. V prvenstvu si želijo napredka mladih igralcev, stabilnih predstav in zmag, ki bi jim prinesle boljše mesto na prvenstveni lestvici, kot ga zasedajo trenutno.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 29. oktobra 2021.)