Domov » Novice » Ptujčani dobili lokalni futsal derbi

Ptujčani dobili lokalni futsal derbi

V športni dvorani Ljudski vrt sta si nasprotni v dvoboju elitnega slovenskega futsal tekmovanja stali ekipi Futsal cluba Hiša daril Ptuj in Klub malega nogometa Meteorplast. Prvi polčas je minil v znamenju domačih nogometašev, ki so z zadetki Boruta Ručne, Jeremyja Bukovca in Daria Markića pa dvajsetih minutah vodili s 3:0. V drugem polčasu so se prebudili gostje iz Ljutomera, za katere sta z zadetkoma Adrijan Trstenjak in Aljaž Goznik znižala rezultat in v zadnji minuti je zmago s 4:2 za Ptujčane z zadetkom potrdil Dario Markić. Ptujčani so šele v četrtem krogu vpisali prvo zmago. Pred tem so imeli na lestvici zapisan en neodločen rezultat in dva poraza. Naša ekipa ima v sezoni 2021/2022 zelo kvalitetno igralsko zasedbo, s katero bodo v tej sezoni ciljali na najvišja mesta v 1. slovenski futsal ligi.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 15. oktobra 2021.)