Domov » Novice » Ptujski futsalerji izpadli v pokalnem tekmovanju

Ptujski futsalerji izpadli v pokalnem tekmovanju

Pravo futsal akcijo smo spremljali v športni dvorani Center na tekmi med ptujskimi in kobariškimi futsalerji. V prvem polčasu so bili domačini boljši v polju in to so kronali z zadetkov Bojana Klemenčiča. Omenjen igralec je v drugem polčasu dosegel še en zadetek, medtem ko je Oplast z zadetkom Dražena Žarića izenačil na 1:1, z zadetkom vratarja Nika Logarja z velike razdalje je poravnal rezultat na 2:2, medtem ko je odločilni zadetek dosegel za 3:2 po lepi akciji Nejc Kovačič. Člani Futsal cluba Hiša daril Ptuj so dobro igrali vseh 40 minut tekme, vendar so za pozitiven rezultat prejeli preveč naivnih zadetkov in niso izkoristili številnih zrelih priložnosti. Ptujski futsalerji so do sedaj v tekmovalni sezoni 2018/2018 nanizali sedem zmag v 2. slovenski futsal ligi in so prvi poraz doživeli na tekmi osmine finala Pokala Olimije. Po izpadu v pokalu se bo Futsal club Hiša daril Ptuj sedaj popolnoma osredotočil na prvenstvo, v katerem je cilj znan in to je prvo mesto ob koncu drugoligaškega tekmovanja.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 23. novembra 2018.)