Domov » Novice » Ptujski vozniki kartinga tretji na domači dirki

Ptujski vozniki kartinga tretji na domači dirki

Karting dirka 2 - 2013
Devetinpetdeset voznikov in voznic kartinga se je na 725 metrov dolgi progi kartodroma v Hajdošah borilo za to?ke državnega prvenstva in pokala Sportstil. Tekmovanje je bilo v desetih razli?nih razredih in dirka?i so na razgretem asfaltu pokazali spektakularne vožnje.V skupnem seštevku ekip je bilo najbolj uspešno Avto moto društvo Šlander Celje, pred Hajdino in Ptujem. Iz ptujskih vrst je v razredu R7 KZ2 Masters zmagal Zlatko Oman, medtem ko je bil v razredu R7 KZ2 Matjaž Dominko drugi. Na kartodromu v Hajdošah je bila v organizaciji Avto moto društva Ptuj druga letošnja karting dirka in v društvu si želijo, da bi prihodnje leto tekmovanje lahko izvedli na novem dirkališ?u v Slovenja vasi.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 13. avgusta 2013.)