Domov » Novice » Raušlova in Stojak solidno streljala na evropskem prvenstvu

Raušlova in Stojak solidno streljala na evropskem prvenstvu

Majda Rausl na EP 2016
Gyor je gostil letošnje evropsko prvenstvo v streljanju, na katerega sta se s konstantnimi in odli?nimi nastopi uvrstila tudi Sašo Stojak in Majda Raušl. Za našo strelko z zra?no pištolo je bil na Madžarskem to že njen ?etrti nastop na evropskih ?lanskih strelskih prvenstvih. Raušlova je med oseminsedemdesetimi tekmovalkami z nastreljanimi 372 krogi osvojila štirideseto mesto. Ptuj?anka je bila tudi ?lanica slovenske reprezentance, ki je bila deveta. Sašo Stojak je na evropskem prvenstvu v streljanju z nastreljanimi 568 krogi bil na koncu uvrš?en na devetinštiridesetem mestu, medtem ko je bil kot ?lan slovenske reprezentance uvrš?en na trinajsto mesto. Za ?lanoma Strelskega kluba Ptuj Majdo Raušl in Sašom Stojakom je najpomembnejši nastop v tej sezoni, ki sta ga oba opravila zelo solidno.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 4. marca 2016.)