Domov » Novice » Rokometaši Velike Nedelje so visoko premagali Dravo

Rokometaši Velike Nedelje so visoko premagali Dravo

V preloženi tekmi 8. kroga 2. državne rokometne lige sta se pomerili ekipi Drave in Velike Nedelje. Ptujčani so v uvodnih minutah prišli do vodstva 1:0 in 2:1, nakar so gostje naredili prvo večjo serijo petih zaporednih zadetkov za lepo prednost. To so v nadaljevanju prvega polčasa mladi rokometaši Velike Nedelje s hitro igro in učinkovito igro še povečali, tako da se je prvih trideset minut tekme končalo z rezultatom 14:8. Tudi v nadaljevanju so gostje z boljšo obrambo, odličnim vratarjem Ianom Mesarcem in dobrim napadom prišli do gladke zmage z rezultatom 30:16. V tej sezoni so igralci Velike Nedelje prvi favoriti za napredovanje v 1. B državno rokometno ligo, medtem ko bo uspeh za Dravo vsaka prvenstvena zmaga in kontinuirano dobro delo z mladimi rokometaši.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 10. decembra 2021.)