Domov » Novice » Šport » Športni boben (11.julij 2011)

Športni boben (11.julij 2011)

KAJAK SPRINT:
Tilen Vidovi? (BD Ranca Ptuj)

Brodarsko društvo Ranca Ptuj je v soboto in nedeljo na umetnem jezeru reke Drave pripravilo državno prvenstvo v kajak sprintu. Iz doma?ega društva je blestel Tilen Vidovi?, ki je osvojil tri naslove državnega prvaka, izmed katerih najve? šteje ?lanski na 200 metrski razdalji.

JADRANJE – LASER 4.7:
Jure Medved
Vid Lah

V Vorkumu na Nizozemskem je poteka mladinsko evropsko prvenstvo v jadranju razreda 4.7. Po štirih regatah je med 274 jadralci Jure Medved trenutno na 48 mestu, Vid Lah pa na 74 mestu.

PADALSTVO:
Aeroklub Ptuj

V nemškem Almštadu je potekala tekma za svetovni pokal padalcev v skokih na cilj. Med

30 ekipami je zmagala italijanska Int, medtem ko je bila ekipa Ptuja odli?na druga. Za

Aeroklub Ptuj so skakali Balta, Janžekovi?, ?uš, Gregori? in Pirc.

TAJSKI BOKS:
Tadej Toplak

Ptujski tekmovalec v tajskem boksu Tadej Toplak je v soboto nastopil na profesionalnem dvoboju proti Slovaku Pavolu Vaskomu. Toplak je izgubil po soglasni sodniški odlo?itvi.