Domov » Novice » Uroš Krajnc je državni prvak v footgolfu

Uroš Krajnc je državni prvak v footgolfu

Footgolf zveza Slovenije je za sezono 2022 umestila v koledar deset krogov tekmovanj za državno prvenstvo. Turnirji so bili v vseh starostnih kategorijah izvedeni v Ljubljani, na Ptuju, v Bovcu, v Radencih in v Olimiju. V članski kategoriji je za naslov državnega prvaka štelo osem najboljših rezultatov iz desetih krogov tekmovanja. V skupnem seštevku je bil z zbranimi 816 točkami najboljši Uroš Krajnc. Član Footgof kluba Ptuj je suvereno osvojil članski državni naslov, ki ga je potrdil z odličnimi igrami na vseh turnirjih. Za Krajncem je drugo mesto osvojil Mihael Wajs in tretje mesto Endi Curk. Izmed ptujskih igralcev footgolfa so se med deseterico najboljših uvrstili še Dalen Simonič Dabič, Dejan Novak in Ian Emeršič.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 19. oktobra 2022.)