Krvodajalska akcija Častim pol litra
Prejšnji teden je tudi na Ptuju potekala krvodajalska akcija "Častim pol litra!", ki jo organizira Študentska organizacija Slovenije skupaj z Zvezo študentskih klubov Slovenije, v sodelovanju z Rdečim križem Slovenije ter Zavodom RS za transfuzijsko medicino. Študentsko krvodajalsko akcijo so, takrat pod drugačnim sloganom, prvič organizirali leta 2008. Izvajali so jo enkrat letno, v manjšem obsegu in brez ...
Preberi več ›