Domov » Novice » Naslov ekipnih ligaških prvakov za Boks klub Ring

Naslov ekipnih ligaških prvakov za Boks klub Ring

Boks - Ringovci ligaski prvaki
Šesti zadnji krog tekmovanja v 1. in 2. slovenski boksarski ligi je bil na sporedu v Kopru. Na njem je nastopilo pet tekmovalcev iz Boks kluba Ring. Iz ptujskega kluba je edini izgubil mladi Aljaž Cajnko, medtem ko so po zelo dobrih predstavah zmagali Aleš Kujavec, Žiga Kocjan, Denis Lazar in Miha Vindiš. Iz statisti?nega vidika so v skupnem seštevku 1. in 2. slovenske boksarske lige na tretjem mestu Boks klub Ljutomer z devetindvajsetimi to?kami, na drugem mestu Železni?arski boksarski klub Maribor z devetintridesetimi to?kami in na prvem mestu Boks klub Ring z oseminšestdesetimi to?kami. Novi ekipni naslov je za ptujski boksarski kolektiv osvojilo štirinajst boksarjev in boksar, katerih ve?ina bo od petka do nedelje nastopila na državnem prvenstvu v boksu za sezoni 2014, ki bo potekalo v športni dvorani Gimnazije Ptuj.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 3. aprila 2014.)