Domov » Novice » Ptujski atleti so osvojili deset medalj

Ptujski atleti so osvojili deset medalj

Grega Pavlovic - AK Ptuj
Atletski klub Ptuj je na Mestnem stadionu izvedel državno prvenstvo v atletiki za mlajše mladince in mladinke. Na tem tekmovanju so se v tekih, skokih in metih pomerili najboljši slovenski atleti letniki 1997 in mlajši. Prvo ime doma?ega kluba je bil Grega Pavlovi?, ki je postal dvakratni državni prvak v sprintu. Zmagal je na 200 in 100 metrov, kjer je postavil tudi osebni rekord 10 sekund in 98 stotink. Ob bok Pavlovi?u moramo postaviti Majo Bedra?, katera je osvojila celotno kolekcijo medalj. Bronasto si je pritekla na 100 metrov, srebrno na 100 metrov z ovirami, medtem ko je zlato osvojila v skoku v daljino. Predstavniki Atletskega kluba Ptuj so skupno osvojili kar deset medalj. Državno prvenstvo v atletiki za mlajše mladince in mladinke je bilo dobro izpeljano in na njem so podelili najboljšim slovenskim mladim atletom kar 52 kompletov medalj.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 22. maja 2014.)