Domov » Novice » Ptujski strelci v prvem krogu tretji

Ptujski strelci v prvem krogu tretji

Ptujski strelci
Najboljših dvanajst ekip nastopa v 1.A državni strelski ligi z zra?no pištolo. Prvi izmed šestih krogov tekmovanja je bil v Ljubljani in na strelski linije je najve? natan?nosti pokazalo Strelsko društvo Železniki, medtem ko je bil Strelski klub Ptuj v zelo mo?ni konkurenci na koncu tretji. Posamezno so ?lani ptujske ekipe dosegli naslednje rezultate Majda Raušl 373 krogov, Zlatko Kostanjevec 374 krogov in Sašo Stojak 380 krogov. Skupno to znaša kar 1127 krogov. Zelo pozitivno je v Ljubljani presenetil Sašo Stojak, ki je ne glede na to, da je še mladinec prišel med posamezniki po štiridesetih strelih v finale, kjer je osvojil osmo mesto. Glavni cilj Strelskega kluba Ptuj v novi tekmovalni sezoni 2013/2014 je, da ponovno osvojijo skupno prvo mesto v prvih ligah z zra?no pištolo, ki zajemajo rezultate ?lanske, mladinske in kadetske ekipe.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 31. oktobra 2013.)