Domov » Novice » Šport » Zmaga za KMN Dražence

Zmaga za KMN Dražence

Po enajstih krogih rednega dela tekmovanja v ligi malega nogometa pod okriljem Medob?inske Nogometne zveze Ptuj so se na zaklju?ni turnir uvrstile ekipe Kluba malega nogometa Draženci, Club 13 in Športno društvo Rim. Uvodna tekma med Draženci in Rimom se je kon?ala neodlo?eno z 1 : 1. Sledil je dvoboj med Clubom 13 in Rimom, ki so jo slednji dobili z 3 : 1. V zadnji tekmi pa so Draženci z 5 : 2 nadigrali Club 13 in so postali letošnji zmagovalci lige malega nogometa. Drugo mesto je osvojila ekipa Športnega društva Rim, medtem ko je bila ekipa Cluba 13 tretja. V ligi malega nogometa je v letošnji sezoni nastopilo le dvanajst ekip, vendar smo videli skozi redni in finali del odli?ne nogometne predstave.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 2. februarja 2012.)