Domov » Novice » Kristjan Čeh je osvojil drugo mesto na svetovnem prvenstvu

Kristjan Čeh je osvojil drugo mesto na svetovnem prvenstvu

V Budimpešti so bile sinoči na svetovnem prvenstvu v atletiki na sporedu štiri finalne discipline. Za nas je bila najbolj zanimiva met diska, v kateri se je za medalje borilo dvanajst atletov. Med njimi je bil tudi Kristjan Čeh, ki je bil večino časa v vodstvu, a je na koncu osvojil odlično drugo mesto. Člana Atletskega kluba Ptuj je v zadnji seriji prehitel Daniel Stahl (Švedska), ki je disk vrgel 71,46 metra. Kristjan Čeh je za srebrno medaljo disk vrgel 70,02 metra. V madžarski prestolnici je imel naš atlet pri novem velikem uspehu, za katerega mu iskreno čestitamo tudi bučno spodbudo s tribun.
V sredo sprejem za Kristjana Čeha
Po novi osvojeni medalji so ekspresno stekli plani za sprejem Kristjana Čeha. Ta bo v sredo ob 19. uri ob nogometnem igrišču v Podvincih.