Domov » Novice » Mlade ptujske odbojkarice so izgubile proti Črni

Mlade ptujske odbojkarice so izgubile proti Črni

V športni dvorani Gimnazije Ptuj smo v tekmi 2. kroga 3. državne odbojkarske lige vzhod videli obračun med odbojkaricami Ptuja in Črne. Gostje so bile izrazito boljše tekmice v prvih dveh nizih, ki sta se iz točkovnega vidika končala z rezultatom 25:19 in 25:11. Tretji niz je bil najbolj izenačen v igri in po točkah, saj sta bili ekipi poravnani še na 18:18, nato pa so Korošice odigrale nekaj zanesljivih akcij za zmago v zadnjem nizu z rezultatom 25:21. Ptujčanke so letošnjo sezono v 3. državni odbojkarski ligi vzhod pričele z zmago nad drugo ekipo Ljutomera in porazom s Črno. To je dober start v sezono, v kateri nimajo visoko postavljenih rezultatskih ciljev. S časom, ki prinaša nove treninge in tekme bodo mlade odbojkarice pokazale prikazale v prihodnosti boljšo igro, kot na tekmi s Črno, ki si jo je v športni dvorani Gimnazije Ptuj ogledalo lepo število gledalcev.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 27. oktobra 2021.)