Domov » Novice » Nogometni derbi med Dravo in Aluminijem ni prinesel zmagovalca

Nogometni derbi med Dravo in Aluminijem ni prinesel zmagovalca

Nogomet Drava - Aluminij remi
Ve?ni lokalni nogometni derbi med Dravo in Aluminijem je imel dva razli?na pol?asa. V prvem smo spremljali slabo igro z obeh strani in ve? priložnosti so imeli gostje iz Kidri?evega. Ti so imeli lepše priložnosti tudi v nadaljevanju, ko je bila igra bistveno aktivnejša z obeh strani. Obe ekipi sta iz niza priložnosti in polpriložnosti po enkrat zadeli, tako da se je derbi kon?al z 1:1. Za Aluminij se je po napaki ptujske obrambe Robert Kurež v 56. minuti sam znašel pred vratarjem Aljažem Musi?em in ga je s strelom po tleh premagal. V samem izteku tekme je za Dravo mojstrsko iz prostega strela zadel Nastja ?eh. Lokalni obra?un si je na Mestnem stadionu na Ptuju ogledalo ve? kot 800 gledalcev.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 23. marca 2016.)