Domov » Novice » Ptujski strelci peti v Ljubljani

Ptujski strelci peti v Ljubljani

SK Ptuj v Ljubljani
Dvanajst ekip s po tremi ?lani nastopa v 1. A ligi v streljanju z zra?no pištolo. Med slovensko elito v zadnjih letih zelo uspešno nastopa Strelski klub Ptuj. Tega so na 3. krogu tekmovanja na mestnem streliš?u v Ljubljani zastopali Sašo Stojak, Matija Poto?nik in Majda Raušl. Ti so skupno nastreljali 1124 krogov, kar je zadostovalo za peto mesto, medtem ko so z nastreljanimi 1129 krogi zmagali ?lani Strelskega društva Kovinar Ormož. Med osmimi posamezniki, ki so streljali v finalu je bil najbolj miren in natan?en Klemen Juvan iz Strelskega kluba Brežice, medtem ko je bil odli?en drugi ptujski strelec Sašo Stojak. Po treh krogih to?kovanja državne lige za Pokal Slovenije v streljanju z zra?no pištolo z osvojenimi 45 to?kami vodijo ormoški strelci, Strelski klub Ptuj pa je z osvojenimi tridesetimi to?kami trenutno na drugem mestu.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 23. decembra 2015.)