Domov » Novice » Tatjana Majcen Ljubič je dobro nastopila v Lyonu

Tatjana Majcen Ljubič je dobro nastopila v Lyonu

Tatjaan Majcen Ljubic v Lyonu
Po lanskoletni sezoni je Tatjana Majcen Ljubi? nameravala zaklju?iti svojo športno pot, a si je v prvih mesecih letošnjega leta premislila. Pod vodstvom trenerja Gorazda Rajherja se je pripravila za nastop svetovnem prvenstvu v atletiki za športnike invalide, kjer je tekmovala v treh metalnih disciplinah. Dolga leta je bila atletinjina glavna disciplina suvanje krogle. Tokrat ji v njej ni šlo najbolje, saj je z rezultatom 554 centimetrov osvojila deveto mesto. Po nekaj letih se je na spisku disciplin ponovno znašel met diska, ki ga je Majcen Ljubi?eva opravila zelo dobro. Z metom 15 metrov in 4 centimetre je bila ?etrta. V metanju kopja je ?lanica Atletskega kluba Cestno podjetje iz Ptuja nastopila zelo solidno, saj je z metom 12 metrov in 42 centimetrov osvojila osmo mesto.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 10. avgusta 2013.)