Domov » Novice » Vida Rudolf boksala na evropskem prvenstvu

Vida Rudolf boksala na evropskem prvenstvu

Vida Rudolf se je v zadnjih letih popolnoma posvetila boksu in na tej poti ji na vsakem koraku pomaga Dejan Zavec. Naš bivši svetovni prvak v boksu je trener nadarjene boksarke, katera je posvetila minulo poletje pripravam za vrhunec letošnje tekmovalne sezone za nastop na evropskem prvenstvu v boksu. V Španiji je Rudolfova boksala v kategoriji do 57. kilogramov in je v uvodnem krogu s 5:0 premagala Maltežanko Elizabeth Skye Falzon. V četrtfinalu je naša boksarka naletela na previsoko oviro, saj je z 0:5 izgubila proti izkušeni z 0:5 Bolgarki Stanimiri Petrovi. Na koncu je članica Boksarskega kluba Dejan Zavec Boxing zasedla peto do osmo mesto na evropskem prvenstvu. Po uspešnem nastopu na evropskem prvenstvu v boksu v Madridu sedaj čakajo Vido Rudolf nove intenzivne priprave za nastop na kvalifikacijah za nastop na Olimpijskih igrah prihodnje leto v Tokiu.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 11. septembra 2019.)