Domov » Novice » Šport » Vrečer in Gazvoda na stopničkah

Vrečer in Gazvoda na stopničkah

Kolesarski klub Nova Gorica je pripravil državno prvenstvo v cestnem kolesarstvu na osem kilometrski krožni progi Kromberk – Ajševica – Kromberk. ?lani so skupno prevozili 160 kilometrov in videli smo zelo zanimivo ter razgibano dirko. Sedem kolesarjev je pobegnilo že v drugem izmed dvajsetih krogov, a so bili ujeti dobrih šestdeset kilometrov pred ciljem. Trenutno najboljši predstavnik Kolesarskega kluba Perutnina Ptuj Robert Vre?er je poizkusil s samostojnim pobegom in je bil krog pred zaklju?kom ujet. Tako je o zmagovalcu odlo?il sprint štirih kolesarjev, v katerem je bil najhitrejši ?lan Lampreja Grega Bole. Izmed ptujskih kolesarjev je bil sedmi Robert Vre?er, peti Matej Marin in tretji Gregor Gazvoda. V vožnji na ?as v dolžini 38 kilometrov je po pri?akovanjih slavil Jani Brajkovi?. Le 22 sekund pa je na drugem mestu zaostal Robert Vre?er. Kolesarji Perutnine Ptuj so na državnem prvenstvu resda ostali brez naslova prvaka, vendar so z ostalimi uvrstitvami med prvo deseterico dokazali, da so trenutno generalno gledano najboljša ekipa v Sloveniji.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 30. junija 2011)