Domov » Novice » Dve medalji za ptujska dekleta

Dve medalji za ptujska dekleta

Uspeh ptujskih nogometasic
Ženski Nogometni klub MSM Ptuj je imel na finalu državnega nogometnega prvenstva za dekleta dve selekciju U-13 in U-15. Mlajše nogometašice so najprej v polfinalu premagala ekipo Krima s 6 : 1, nato pa so v velikem finalu ugnale še favorizirano ekipo Pomurja z 2 : 0 in so postale državne prvakinje. Starejša ptujska dekleta U-15 so v polfinalu nesre?no izgubile z Radomljami v zadnjih trenutkih sre?anja z 0 : 1. V tekmi za tretje mesto so premagale ekipo Krke z 2 : 1 in so osvojile tretje mesto. Ženski Nogometni klub MSM Ptuj je zelo pozitivno presenetil na finalu državnega nogometnega prvenstva za dekleta s prvim in tretjim mestom. Ptujskim nogometašicam bodo osvojene zlate in bronaste medalje v Radljah ob Dravi prav gotovo dobra spodbuda za delo v naprej.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 15. februarja 2014.)