Domov » Novice » Ptujski košarkarji s težavo ugnali Fenomene

Ptujski košarkarji s težavo ugnali Fenomene

Kosarka Ptuj - Fenomeni
Na košarkaški tekmi med Ptujem in Fenomeni smo videli dokaj izena?eno prvo ?etrtino, ki so jo naši igralci dobili za štiri to?ke. V drugi ?etrtini so odigrali zelo dobro, saj so s conskim presingom in dobrim zaklju?evanjem akcij vodili po dvajsetih minutah igre z 36 : 20. Gostje iz Ljubljane so bolj stisnili v tretjem delu igre, ko so znižali na minus dvanajst, nato pa je sledilo napetih zadnjih deset minut. Ptuj?ani so imeli velike težave v napadu, medtem ko so Fenomeni igrali iz minute v minuto bolje ter so se ?isto približali, vendar je bila zaloga to?k na sre?o dovolj visoka in doma?i košarkarji so po pravi mali drami zmagali z 61 : 58. To je bila sedma zmaga ptujske ekipe v dvanajstih nastopih v tekmovalni sezoni 2012/2013. Do konca rednega dela tekmovanja v 4. slovenski košarkaški ligi vzhod ostajata še dva kroga in naši igralci na tiho še zmeraj upajo na uvrstitev v kon?nico tekmovanja.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 23. februarja 2013.)