Domov » Novice » Učna ura za ptujske rokometašice

Učna ura za ptujske rokometašice

Svojo kvaliteto so članice Krima Mercatorja na tekmi proti Mercatorju Tenzorju pokazale skozi vseh šestdeset minut igre. Ljubljanska zasedba je tekmo na Ptuju vzela zelo resno, kar se je videlo že na začetku, ko so povedle z 7 : 0, potem pa so z dobro obrambo, obrambami vratarke Sergeje Stefanišin, hitrimi protinapadi in uigranimi napadalnimi akcijami višale svojo prednost iz minute v minuto. Prvi polčas se je končal z rezultatom 28 : 8 in v nadaljevanju so Ptujčanke zaigrale malo bolj sproščeno ter so z mlajšimi igralkami Krima kar držale korak. Ljubljančanke so na koncu s pol moči slavile z 48 : 23. Na srečanju med ptujsko in ljubljansko ekipo je slednja pokazala kako se igra vrhunski moderni rokomet in naše igralke so se lahko od tekmic naučile marsikaj novega.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 23. oktobra 2012.)