Domov » Novice » Učna ura za ptujske rokometašice

Učna ura za ptujske rokometašice

Svojo kvaliteto so ?lanice Krima Mercatorja na tekmi proti Mercatorju Tenzorju pokazale skozi vseh šestdeset minut igre. Ljubljanska zasedba je tekmo na Ptuju vzela zelo resno, kar se je videlo že na za?etku, ko so povedle z 7 : 0, potem pa so z dobro obrambo, obrambami vratarke Sergeje Stefanišin, hitrimi protinapadi in uigranimi napadalnimi akcijami višale svojo prednost iz minute v minuto. Prvi pol?as se je kon?al z rezultatom 28 : 8 in v nadaljevanju so Ptuj?anke zaigrale malo bolj sproš?eno ter so z mlajšimi igralkami Krima kar držale korak. Ljubljan?anke so na koncu s pol mo?i slavile z 48 : 23. Na sre?anju med ptujsko in ljubljansko ekipo je slednja pokazala kako se igra vrhunski moderni rokomet in naše igralke so se lahko od tekmic nau?ile marsikaj novega.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 23. oktobra 2012.)