Domov » Novice » Drava visoko premagala Malečnik

Drava visoko premagala Malečnik

Nogomet Drava - Malecnik
V 12. krogu 3. slovenske nogometne lige sever sta se sešli ekipi Drave in Malečnika. Pogled na lestvico je v vlogo favorita postavil Ptujčane, ki so to pokazali tudi na igrišču. A do zmage 5 : 0 so prišli težje, kot kaže končni rezultat. Kapetan ekipe Nastja Čeh je v 19. in 38. minuti zadel dvakrat iz prostega strela, medtem ko je rezultat polčasa 3 : 0 po strelu iz bližine dosegel Matej Murat. V drugem polčasu so modri še dvakrat zadeli. Najprej je po podaji Damjana Antoliča zadel Luka Lavrinc, medtem ko je po samostojnem prodoru in kančku sreče dosegel še peti zadetek Damjan Antolič. Ptujčani so v dosedanjem delu tekmovanja zbrali triindvajset ročk in so trenutno na drugem mestu prvenstvene lestvice za ekipo Maribora B.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 12. novembra 2014.)