Domov » Novice » Na rokometnem derbiju začelja na Ptuja remi

Na rokometnem derbiju začelja na Ptuja remi

Rokomet Tenzor DP Logik - Naklo Peko Trzic
Izredno napeta in izenačena je bila tekma 3. krog končnice v 1. A državni rokometni ligi med zadnjeuvrščenima ekipama lige Tenzorjem DP Logikom in Naklim Pekom. Ptujčanke so bolje igrale predvsem v prvem polčasu, ko so po nekaj obrambah Nežke Pušnik in serijah zadetkov Barbare Borovčak ter Barbare Selinšek prišle do rezultata 16 : 12. Takoj v začetku drugega dela so popustile, kar so Tržičanke izkoristile in so izenačile na 18 : 18. Sledila je razburljiva končnica, v kateri smo spremljali zelo borbeno predstavo obeh ekip, igro gol za gol in na koncu je bil rezultat neodločen 27 : 27. V športni dvorani Center je kakšnih sto gledalcev spremljalo zelo zanimivo srečanje med ptujskimi in tržiškimi rokometašicami, ki se je po šestdesetih minutah, kljub boljši igri domačink končalo brez zmagovalk.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 18. marca 2014.)