Tretja obletnica članstva v EU
V soboto, 28. aprila, je pred Mestno hišo na Ptuju potekala osrednja slovesnost ob tretji obletnici vstopa Slovenije v Evropsko unijo. Dogodka se je udeležil tudi evropski poslanec Borut Pahor ter veleposlanika Romunije in Bolgarije. Ptujski podžupan, Mirko Kekec, je v otvoritvenem govoru osrednje slovesnosti še enkrat izpostavil evropski duh in vzpodbudno sodelovanje šestih ...
Preberi več ›